Hakkımızda

Kurum içi yükselme veya unvan değişikliği sınavlarına hazırlanan arkadaşlarımızın en fazla yaşadıkları sorunların birincisi güncel mevzuata uygun olarak hazırlanmış soru bankası veya konu anlatımlı kitaplara ulaşma imkânlarının az olmasıdır. İkincisi ise çıkmış soruları çözerken sorunun veya şıkların güncelliğini yitirmiş olmasıdır. Ne yazık ki o kadar para verip aldığımız soru bankası veya konu anlatımlı kitaplar mevzuatta yapılan küçük bir değişiklikte bile güncelliğini yitirmektedir. 
 
Bu projeyi hayata geçirerek ulaşmak istediğimiz en büyük hedefimiz: Sınavlara hazırlanan arkadaşlarımıza EN GÜNCEL çözümlü soru bankası ile konu anlatımı kitaplarını sunmak ve bu kitapların HEP GÜNCEL kalmasını sağlamaktır.
 
Memurunsorubankasi.com’da; Ücretsiz testler, konu bazında testler, karışık testler, online deneme sınavları, maddeye ilişkin sorular, her sorunun açıklaması ve soruya ilişkin özel notlar, konulara ilişkin özet notlar ile anlamayı kolaylaştıran özet tablo ve şemalar sizlerin faydasına sunulmuştur.
 
Sınavlara hazırlanan tüm arkadaşlara başarılar diliyor ve sürekli büyüyen ve gelişen memurunsorubankasi.com sınava hazırlık sitemize ücretsiz üye olmaya davet ediyoruz.
 
Üye olmak için memurunsorubankasi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Bu sayfa 01.03.2021 tarihinde güncellenmiştir.